U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.
Close
Zoek
Filters

FireProtect 2 wint de prestigieuze GIT Security Award 2024!

 

We kondigen met veel trots aan dat FireProtect 2, onze draadloze branddetector met hitte-, rook- en CO-sensoren, is erkend als een van de beste binnen de categorie Brandveiligheid en de GIT Security Award 2024 heeft gewonnen! 🎉

De GIT Security Award is een jaarlijkse lezersprijs van Wiley-VCH Publishing. Lezers en gebruikers van hun tijdschriften en marktdeelnemers brengen online hun stem uit om producten wereldwijd te kiezen. De campagne erkend apparaten die de belangrijkste innovatie, het beste gebruik en de sterkste unique selling proposition bieden.

MEER INFORMATIE

Dit is al de tweede prijs die Ajax heeft ontvangen van de GIT Security Award. Vorig jaar werd de MotionCam Outdoor-detector van Ajax uitgeroepen als een van de winnaars van de GIT Security Award 2023.

"We zijn ontzettend trots dat we wederom de GIT Security Award mogen ontvangen, deze keer voor onze nieuwste branddetectieoplossing. Aangemoedigd door wereldwijde normen en beste praktijken hebben de technici van Ajax een gepatenteerde rookkamer voor FireProtect 2 ontwikkeld. Die is zo ontworpen dat er geen kans is op vervuiling die de detectie kan beïnvloeden. Uitgerust met een optische sensor met dubbel spectrum en het bedrijfseigen HazeFlow 2-rookdetectiealgoritme garandeert FireProtect 2 zowel snelle als ontzettend nauwkeurige branddetectie en staat voor een nieuw technologisch niveau op het gebied van brandveiligheid in woningen."

Valentine Hrytsenko, CMO Ajax Systems